Elements

fire wants to burn, water wants to flow, air wants to rise, earth wants to bind, chaos wants to devour

 

Share
 

 Rasės

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Your sensei
Apkabinimai : 13
Pritepliojau forume : 1555
Prisijungiau prie šaikos : 2011-04-15
Miestas : Žemės planetoj.
Pareigos : Didis valdytojų mokytojas, ilgaamžių giminės atstovas, ko gero paskutinis toks žmogus.
Nuotaika : Ramus ir tuo patenkintas.
Your sensei
Sometimes you need to stop and focus at one thing, instead of trying to chase hundreds of them.

Rasės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rasės   Rasės Icon_minitimePen. 06 02, 2017 1:02 pm


Valdytojai

Valdytojai yra žmonės, išskirtiniais atvejais ir beveik išnykusios būtybės, gebantys suvaldyti vieną iš keturių elementų. Tačiau tai nėra taip paprasta, kiekvienas iš elementų yra kilęs iš tam tikros vietovės - Oras yra kilęs iš Azijos žemyno, tai siejama su žmonių dvasine ramybe, gabėjimu susikaupti ir netrukdomai medituoti; Žemės elemento valdytojai kilę iš Europos ir Afrikos, tai siejama su senove, amžinybe ir gebėjimu mokytis; Ugnies elemento valdytojai yra kilę iš Amerikos žemyno, tai susiję su žmonių užsidegimu ir gebėjimu greitai priimti sprendimus; Vanduo kilęs iš Antarktidos ir Australijos žemynų, žmonės valdantys šį elementą pasižymi gyvibingumu ir ramybe.
Kiekvienas pasaulio gyventojas gali valdyti vieną iš elementų, tik retais atvejais žmogus gimsta be šio gebėjimo, mišriose šeimose vaikas paveldi vieno iš tėvų elementą. Kai kurie pasaulyje užsislaptinę padarai taip pat atstovauja elementus. Itin retais atvejais valdytojai atranda aukštesniojo lygio valdymą, tai padidina jų sugebėjimų galimybes ir savotiškai suteikia jiems viršesnį statusą visuomenėje.


Mistinės būtybės

Kiekvienas žemynas turi specifines legendas pasakojančias apie konkrečius padarus pavojingus žmonėms, ypač nevaldantiems jokio elemento. Tie padarai kartais pasižymi artimomis sąsajomis su kuriuo nors elementu ir nebūtinai savo krašto. Jie reti, tačiau tvirti ir pasirengę žudyti, kad išgyventų. Kitų iš vis vertėtų pasisaugoti, jie - šaltakraujai žudikai, žudantys dėl pramogos.
Azija turi daugybę legendų apie keisčiausius žeme vaikščiojančius padarus, retas kuris gali pasigirti išvaizda panašia į žmogaus. Taip, tokia išvaizda itin reikalinga kiekvienai būtybei, dar vadinamai legenda, tam kad galėtų pasislėpti tarp nieko nenutuokiančių aukų. Jų siekis - galia, ir žinoma išgyvenimas. Tai galioja ne vien Azijos žemyno legendoms, bet ir kitoms kilusioms iš kitų žemynų. Azija turi dvi pagrindines legendas - korėjiečių gumiho ir japonų vėjo žmogų. Jie abu labai skritingi, tačiau dalijasi ta pačia legendų prigimtimi.
Europos legendos, kiek tamsesnės, kitokios, labiau linkusios į dievybių pasakojimus. Dvi pagrindinės, daugeliui puikiai žinomos, bet sunkiai atpažįstamos - žmogus vilkas ir Lokis, pasiutėlis juokdarys, pastaraisiais šimtmečiais kažkoks pasikeitęs...
Afrika, taip pat turi savo legendas - Luaną, akmeninį žmogų, jei ir sugebantį numirti vis atgimstantį. Dar yra lapų princesė, kilusi iš Afrikos kaimelių. Tai žemynas susijęs su žemės elementu, nieko nuostabaus, kad legendos, taip pat glaudžiai siejasi tik su juo.
Amerika turi Tonatijų ir fėjas, žmones drugius. Na, o Australija, taip glaudžiai susijusi su vandeniu gali pasigiti sirena ir undine, kaip dviem pagrindinėmis legendomis.


Ugnis

Ugnis yra vyraujantis jang elementas. Jo energija kyla, todėl nenuostabu, kad šiam elementui priskiriama šiluma, aistra ir susijaudinimas. Ugnies elementas būdingas valdytojams kilusiems iš Pietų ir Šiaurės Amerikos.
Aistringi, stiprūs, pasitikintys savimi ir savo jėga šie valdytojai neretai žavi savo charizma. Daugelis jų nešioja trikampį, tai ženklas priskiriamas šiam elementui. Ugnis draugauja su Oru, tačiau priešinasi Vandeniui ir yra silpna prieš Žemę.
Šio elemento valdytojų rankoms būdingas smulkus sudėjimas, pirštai ploni vidutinio ilgio. Dar jie puikūs strategai!


Oras

Oras yra proto elementas. Tai intelektas, įkvėpimas, vaizduotė, idėjos, žinios, norai ir svajonės. Oras tai naujo gyvenimo ir naujų galimybių elementas. Oro elemento valdovų daugiausia Azijos žemyne, jie susitelkę ne vien į save, bet ir į pasaulį, geba susikaupti net sudėtingiausiomis sąlygomis. Oras yra vienas stipriausių elementų, kadangi kitiems valdytojams sunku jo valdytojus paveikti.
Šios stichijos simbolis yra trikampis, su horizontalia linija atskiriančia jo viršūnę.
Oro elemento valdytojai dažnai turi plonas rankas su ilgesniais pirštais. Jie neretai tampa geriausiais patarėjais arba tokiais priešais, apie kokius niekas nesvajoja!


Žemė

Žemės elementui priskiriama viskas, kas yra prie žemės. Stiprūs tvirti žemės valdytojai dažnai pasižymi neprasta fizine jėga. Šis elementas siejamas su pradžia, gyvenimu ir kova. Dažniausiai jį valdo žmonės kilę iš Afrikos ir Europos.
Žemės elemento valdytojai, taip pat turi savo simbolį, tai trikampis žiūrinis žemyn su horizontalia linija atidalijančia pačią jo viršūnę.
Žemės valdytojų rankos tvirtos, stambesnio sudėjimo. Jie puikūs valdovai, dažnai užimantys svarbius politinius postus.


Vanduo

Vanduo - gyvybės ir energijos šaltinis. Žmonės kilę iš Australijos žemyno dažniausiai pasižymi šio elemento valdymu. Vanduo juda, vanduo nori gyventi, vanduo neša gyvybę, tai bene diplomatiškiausi valdytojai iš visų.
Neretai, kaip ir kiti stichijų atstovai, jie nešioja žemyn žiūrinčio trikampio simbolį, reiškianį vandenį.
Jų rankos siauros, ilgais pirštais. Neretai vandens valdytojai susielkę ligoninėje, dėl gydomųjų galių atsiradusių su elementu.


Simboliai:
 
Atgal į viršų Go down
http://tiesiogforumas.catsboard.com
 
Rasės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Elements :: Pirmieji žingsniai prieš rpg :: First steps-