Elements

fire wants to burn, water wants to flow, air wants to rise, earth wants to bind, chaos wants to devour

 

Share
 

 Siūlomi personažai

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Emily Lea Marlowe
Apkabinimai : 8
Pritepliojau forume : 749
Prisijungiau prie šaikos : 2015-03-11
Nuotaika : Life is good, life is great
Emily Lea Marlowe
C'est la Vie

Siūlomi personažai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Siūlomi personažai   Siūlomi personažai Icon_minitimeSk. 07 08, 2018 12:07 pm

Tema skirta pasirinkti jau sugalvotus, ypatingos įtakos turinčius personažus. Mes pasistengėme sąrašą išlaikyti, kuo patrauklesnį jums. Kiekvieno pasirinkimo charakteris skirtingas, tikrai atrasite tokį, kuris žavės jus!
Jeigu sunku susikurti personažą, šis sąrašas visuomet atviras jums.
Atleiskite, bet legendos galimos tik tokios kokias turime sąraše, tačiau galite veikėją šiek tiek pasikoreguoti pagal save - pavyzdžiui, pakeisti amžių, istoriją, veidą, svarbiausia palikti tą patį kilmės kontinentą. Su Olimpo ketveriuke, šiek tiek sudėtingiau, norėtųsi, kad bent pagrindiniai jų istorijos bruožai liktų tie patys, visa kita taip pat koreguojama. Smagaus RPG!
Norintys savo kurtos legendos, dar turite viltį!


GAIRĖS:
Laisvas
Užimtas
RezervuotasOlympians


     
ALEXIO (Αλέξιο) CALLAS ll ll 27•149 ll Žemė ll Sebastian Stan
PAREIGOS - viršiausiasis; žemės elemento valdytojų atstovas Olimpe

Keista, kaip vardas ar net pavardė gali atitikti žmogų. Alexio, tikras sergėtojas, kiekvienam kuriam prireikia pagalbos; jis teisingas ir geras, tiems kurie to nusipelnė; apdovanotas puikia išvaizda ir gabumais (Callas - geras, gražus; Alexio - sergėtojas, teisingas). Galbūt šios savybės, šalia kitų, sutvirtina jo poziciją viduriniojoje, svarbiausioje Olimpo menės, kėdėje. Teisingai, jis išrinktas valdovu visam elementų pasauliui, šalia jo sėdi ištikimi bendražygiai, kitų trijų elementų atstovai, kėdžių nusipelnę ne mažiau, nei pats valdovas.
Jis gimė šaltą 1867-ųjų žiemą, kai už pribuvėjos trobelės lango siautė smarki pūga. Tam tikra prasme jis visą gyvenimą praleido šalia Olimpo kalno, daug kartų lankėsi ir mažajame Litochoro kaimelyje, per amžius virtusiame miesteliu. Nors jo gimimo ir jaunystės metais pasaulyje vyko daugybė įvairiausių įvykių, Olimpo kalno šešėlis apsaugojo jaunuolį nuo visų negandų. Jis klusniai sekė tėvo nurodymus, mokėsi pas geriausius išminčius kaimelyje, kol jo tėvas nusprendė, kad jau metas sūnui parodyti tai ką teks valdyti ateityje. Abraxas Callas buvo išmintingas ir galingas valdovas, geriausias savo savybes jis perteikė sūnui Alexio, kai nusprendė, kad jam laikas apleisti užimamą postą, jis nedvejojo dėl įpėdinio - sūnus Alexio pranoko jo lūkesčius. Pirmą kartą per šimtus metų, du iš eilės to paties elemento valdovai užėmė pozicijas. Jo motina Venera, pavadinta deivės garbei, itin didžiavosi savo šeimos vyrais, pati būdama tvirtos žemės valdytojų giminės palikuonė, būtų buvusi puikiausia kandidatė atstovauti savo tautai. Svarbiausias Alexio šeimos bruožas, kitoks nei kas nors yra regėjęs, jie gali valdyti savo elemento atstovus. Vos panorėjęs vyras gali sustabdyti neteisėtai įsisiautėjusį žemės elemento galios veikimą, ar jį paskatinti. Toks gebėjimas stebina kiekvieną, tačiau nėra amžinas ir sekina Alexio.
Alexio puikiai valdo savo elementą, pagrindinius veiksmus, jis galėtų atlikti tiesiog užsimerkęs, o gal net miegodamas. Jo elementas leidžia jam vadovauti, vien todėl kad yra susijęs su visais iš elementų - žemė gesina ugnį; orui tenka apeiti didelius kalnus, nes jų pačių įveikti jiems ne itin išeina; o vanduo dar gali priešintis žemei, bet ir tai ne visą amžinybę. Šios priežastys ir tas faktas jog Žemės elemento valdytojai yra kilę iš vienos seniausių civilizacijų pasaulyje, leidžia tokiems valdytojams užimti tą pagrindinę poziciją itin dažnai.

   
KASUMI (霞) HAYASHI ll ll 23•90 ll Oras ll Kim Hyuna
PAREIGOS - patarėja; oro elemento atstovė Olimpe

Kasumi, kurios vardas turi reikšmę ,,rūkas'', o pavardė ,,miškas'', yra kilusi iš Japonijos Ryūkyū (Ryukyu) salų. Konkretesnė kilmės vieta - Kume sala, jos giminės jau šimtmečius skaičiavo gyvendamos tose salose. Ji pati gimė ūkininkų kartai, jos tėvas prižiūrėjo ryžių laukus, o motina skynė dumblius vandenyne. Abu mėgo pabrėžti oro valdytojų ryšį su juos supančia aplinka, jie nė patys nesuvokė paskatinę Kasumi žvelgti giliau į savo kaip valdytojos dalią. Mergaitė pati atrado daugybę gudrybių ir tvirtybių savo elemento valdyme. Minato ir Ai Hayashi buvo stiprūs palyginus su kitais valdytojais, tačiau jų dukra juos pranoko, o prieš tai vyriausiojo pozicijoje sėdėjęs Denisas Belkovas ją pasirinko, kaip tinkamiausią užimti savo vietą. Mergina buvo tvirta, vikri, greita, o svarbiausia turėjo stiprų sveiką ryšį su elementu ir gamta, tai Denisas įžvelgė joje kai lankėsi salose, ne vien Japonijoje, Korėjoje, Kinijoje bet ir Indijoje, bei kitose Azijos valstybėse su žinomomis grynakraujėmis oro valdytojų šeimomis. Po ilgų klajonių jis pasirinko vertą jo mokymų ir kitos atstovės Olimpe pozicijos. Jis jau seno o mergaitė apdovanota gabumais puikiai mokėsi. Mokymai vyko jos gimtojoje saloje, vėliau kai jai suėjo dvidešimt treji, tėvai leido jai išvykti į Graikiją, susipažinti su naująja aplinka. Dabar eidama devyniasdešimtuosius metus, ji atrodo taip pat kaip tą išvykimo dieną. Mergina puikiai atstovauja savo tautai, ir padeda sutramdyti tuos, kurie renkasi prastą kelią. Ji Alexio patarėja, nes yra linkusi į apmąstymus, ne taip kaip daugelis jos elemento atstovų į linksmybes. Na, o jos specialus sugebėjimas yra oru skleidžiamos ramybės bangos - mergina geba nuraminti susijaudinusius ar išsigandusius vien oro elemento pagalba.
   

METTHEW JAMES KEEHL - BERTHIER ll ll 23•150 ll Ugnis ll Max Irons
PAREIGOS - strategas; ugnies elemento valdytojų atstovas Olimpe

Metthew yra vienas iš ketveriukės valdančios Olimpe. Kadangi jis yra ugnies valdytojas pasižymi ūmiu būdu, kiek per dideliu užsispyrimu, noru vadovauti visiems, bet tuo pačiu uždarumu. Kadangi viskas kas yra pasakyta jau yra pasakyta apie jį iš jo lūpų, o kas ne, tai tegul lieka pas jį. Pagal charakterį visada greitai užsiplieskiantis kaip žmogus, tačiau gan mėgstamas tarp ugnies valdytojų.
Anksčiau Berthier pavardė žmonėms keldavo siaubą, kadangi senovėje buvo toks klanas, kuris žudė žmones ir jiems nešdavo mirtį ir nelaimes, taip, tas klanas buvo Metthew giminės dalis, tačiau ilgainiui klanas ėmė barstytis ir po truputį žlugdamas jis viską paliko užnugaryje, viskas prasidėjo nuo to, kad nauji amžiai atnešdavo žmonių ir tie buvo stipresni naikinti juos po vieną, puikūs strategai, tai buvo Keehl giminė pasiruošusi išvalyti pasaulį nuo šių purvinų valdytojų. Tačiau paskutiniosios tos giminės palikuonės buvo moterys ir paskutiniai Berthier buvo vyrai, kurie įsimylėjo tas moteris ir tuo baigėsi, kad visi išsiskirstė iš šių planų, nors ir joms buvo paskirta užduotis juos pribaigti it galutinai išnaikinti klaną. Metthew buvo pirmasis Keehl – Berthier, kuris sugebėjo gimti tokioje vietoje. Paaiškėjo, kad jo tėvai taip pat buvo ganėtinai stiprūs ugnies valdytojai, baisiausia tikriausiai tai, kad tėvas ir buvo viso klano įkūrėjo proanūkis, jis viską toliau iniciavo. Vos gimus Metthew gavo kaip dovaną ugnies elemento valdymą. Todėl neilgai trukus augdamas sugebėjo iškapstyti informaciją apie visas seniau vykusias kovas ir nuspręsdamas viską atkurti, nežinia ar įdomumo dėlei. Žinoma, jam reikėjo valdžios ir tų, kurie paseks jo pavyzdžių, tad neilgai trukus būdamas puikus ir protingas vaikinas Metthew už savo ugnies valdymą ir gerą galvą papuolė į Olimpą kaip ugnies elemento valdovas. Žinoma, prieš tai labai tyliai susitvarkęs su buvusiuoju pagrindiniu ugnies valdovu Roy.


 
LEAH SWAN ll ll 21•135 ll Vanduo ll Alexandra Daddario
PAREIGOS - medikė; vandens elemento valdytojų atstovė Olimpe

Lėja gimė naro ir čiuožėjos šeimoje. Nuo pirmojo gimtadienio ji jau juto vandens galią savyje, tada suprato, kad kartu su natūraliu elemento talentu ji įgavo ir gydymo galią. Mažučius įbrėžimus savo vandeniu, ji išgydo akimirksniu; deja, didesnes žaizdas ji gali tik apdoroti, bent skausmas sužeistajam atslūgsta.
Jos tėvai matė dukters meilę savo elementui, todėl mokymai prasidėjo ankstyvoje vaikystėje, jiems į pagalbą atėjo senas banglenčių meistras Taileris, jis buvo žmogus išmokęs gilintis į vidinę valdytojo prasmę, nors pats elemento taip ir nesuvaldė. Augdama mergaitė ne vien tobulėjo elemento valdyme, ji nuolatos gražėjo. Užaugusi tikra gražuole, ji tapo panaši į švelnią gėlę - ilgi plaukai bangomis krito ant pečių, šviesi oda skaisčiai spindėjo, akys paslėpusios paslaptį suteikė žavingumo charakteriui - vieniems jos atrodė žalios, kitiems mėlynos, kai iš tiesų buvo jūros spalvos.
Lėjos tėvas buvo vienas iš atstovų dirbusių Olimpo menėje, jis jau žinojo, kad sulaukusi aštuoniolikos jo dukra bus pasiruošusi perimti jo pareigas. Taip ir nutiko. Ji ten greitai pritapo, nors yra bene švelniausia iš ketveriukės. Ji trapi ir nežemiška išoriškai, tačiau tvirta, tikra kovotoja viduje. Lėja yra tas žmogus, kuris pažadina švelnumą ne vien tvirtuolyje Alexio, bet ir patrakėlyje Roy, ar nenuspėjamojoje Kasumi.
Tiesa, medicina ne vienintelis išskirtinis talentas, kurį su savimi nešiojasi ši mergina. Kažkodėl visai kitaip nei kiti vandens valdytojai, be šalto oro ji sugeba sukurti ledo skydą, labai pagelbstintį mūšio lauke ar saugant žmones, nuo legendų.

LegendsAARON NOAH SCHARVIN ll ll Ledo žmogus (Jack Frost) ll 22•300+ ll JAV ll Ledas ll Lucky Blue Smith
Džekas Šalna ilgą laiką buvo tik išsireiškimas vaikams linksminti, aiškinant, kas žiemą "nukandžiojo" jų skruostus ir nosis. Jis ir gimė iš šalnos, pūgos, sniego, ir ledo. Neturėjo kur eiti, buvo niekam nepažįstamas... Kur dėdavo koją, ten atsirasdavo ledas. Ten kur jis apsigyvendavo, ateidavo netikėtos atšiaurios žiemos, ir pasilikdavo ilgai. Šalna yra itin žaismingas - būdavo pirmas, įtraukiantis vaikus į sniego karą ar pasivažinėjimą rogutėmis.
Iki dabar jis išliko linksmas ir žaismingas. Tai yra pagrindinė vaikino savybė, kuris atrodo kaip eilinis žmogus praeivių minioje. Daug besišypsantis ir geros nuotaikos, nuolatos pašėlęs, valiūkiškas, ir kartais vis dar besielgiantis kaip vaikas. O šaltis ir žiema - geriausi jo draugai. Lygiai taip pat jis turi silpnybių - tai ugnis, šiltas klimatas, karštas oras, o vasaromis jis ir jo galios itin nusilpsta.JULIUS ALEC WILLIAMS ll ll Arkangelas ll 26•2500+ ll Europa ll Oras ll Matthew Daddario
Tai šventa, dvasinė būtybė. Angelais tikėta dar senų senovėje, jų užduotis - saugoti ir globoti žmones, bei kovoti prieš blogį. Žymiausias angelas - tai Vyriausiasis Angelas, jam paklūsta kiti angelai, dar vadinamas Arkangelu. Jis yra ir stipriausias, ir visuomet buvo Dešinioji Dievo ranka. Karts nuo karto nusileisdavo į žemę, bet itin retai.
Prieš gerus du šimtmečius Arkangelas vėl apsireiškė žemėje ir iki dabar iš jos nepasitraukė. Neaišku, kad jį paskatino šičia pasilikti, bet Danguje manoma, kad stebėdamas žmones, jis pamilo moterį ir nusprendė ją saugoti pats, ir nebeišlaikęs ją stebėti tik iš atstumo, pasirinko žmogiškąjį pavidalą. Nuo to laiko, Dievas jį nubaudė, neatėmė pareigų, bet dabar Arkangelas privalo tarnauti iš Žemės. Jo pareiga išliko tokia pati - naikinti blogį, o pati didžiausia užduotis - sustabdyti ir sugauti išdaviką Puolusįjį.ARIA WESTWOOD ll ll Dievybė/miško princesė ll 25•500+ ll Afrika-JAV ll Žemė ll Lupita Nyong'o
Kadaise, žmonės tikėjo įvairiausiomis dievybėmis, ypač daug tokių turi afrikiečiai. Aria, kilusi iš Afrikos, tačiau didžiąją gyvenimo dalį praleido klajodama ir ieškodama tinkamiausios vietos realizuoti save. Ne paslaptis, kad jos kolos dažnai lankė ir JAV žemes.
Mergina, kaip miško princesė, gimė iš žmonių pasakojimų, tikėjimo ir vilties. Afrikoje maža žalumos, todėl tokios vietos laikytos stebuklingomis, didingos džiunglės priskirtos moters rankų darbui.
Ji galinga, geba vienu rankos mostu sukurti ištisas girias, ją nuolat lydi lapai. Moteris gali ir kraštovaizdžius formuoti, kurti upių vagas, kelti kalnus. Tikra žemės globėja, labai susijusi su vakarietiška - fėja, motina gamta.BENJAMIN BROWN ll ll Barbas ll 24•??? ll Lotynų Amerika ll Oras ll Tom Hiddleston
Sakoma jog Barbas, kadaise buvo normalus žmogus su velniškai gera nuojauta, ko žmogus bijo. Jis žinoma dar ir mylėjo merginą, buvo  vienas valdytojų. Tačiau jis troško amžinybės. Amžinai išlikti jaunas ir gražus, jo ego augo dienomis. Buvo penktadienis ir 13, kai vaikinas susipyko su savo mergina, mat ši velniškai bijojo vandens, ji buvo ugninė, o Barbas vandenį dievino. Vaikinas įsivilko merginą į ežerą, jie susigrūmė ir ji paskendo. Tą akimirką Barbo širdyje kažkas pasikeitė. Buvo skaudu, jis išnešė merginos kūną į krantą ir pastebėjo, kad jos plaukai tapo žili, tačiau jo jėgos ėmė stiprėti. Išvydęs dar vieną merginą jis pajautė sensaciją save išbandyti, ją nužudė, taip sekė trečia, ketvirta... Vyras pastebėjo, kad jėgų suteikia, tik netekėjusios moterys , o ypač tos kurias pribaigia su jų baime. Gal būtų tęsęs, jei nebūtų pasipainioję Majai, kurie saugodami savo moteris ir merginas meldė savo dievams prakeiksmo Barbui. Jis buvo įkalintas skaičiuje trylika. Tik trylikta dieną penktadienį nužudęs trylika netekėjusių valdytojų-legendų merginų, jis nestabdomas ir amžinai jaunas galės klajoti žemėje žudydamas kasdien. Iki tol jo jėgos neaugs, jo rankos bus surištos. Oro galia kurią valdė bus prarasta, o gyvybinės galios silps. Bėgant amžiams jis susikūrė naują tapatybę. Niekada nenustojo žudęs, tačiau tryliktą dieną pradėdavo baisias skerdynes, deja, trylikos merginų niekada nepavykdavo pribaigti. Visada kas nors pasipainiodavo po kojomis, jei ne olimpo ketvertas, tai ugnies valdytojai, jei ne jie tai - kas sugebėdavo įveikti baimes. Vyras mostelėjęs delnu gali išvysti didžiausias žmonių baimes ir jas realizuoti. Jis jomis ir minta, tai tapo ne vien mitybos procesu, bet ir kraupiu hobiu. Patirdamos baimes Barbo aukos visada pražilsta, o veidai būna perkreipti siaubo, galiausiai aukos miršta. Jeigu, kas nors sutrukdo procesą, merginų plaukuose palieka susitikimo žymės - žilos sruogos.BROCK COOPER ll ll Drugiažmogis ll 22•1000 ll Šiaurės Amerika ll Ugnis ll Ben Barnes
Sakoma, kad kadaise gyveno du broliai - Edvardas ir Gilijanas. Jie buvo ne šiaip sau artimi broliukai, jie buvo dvyniai. Ir abu turėjo po keistą gamtos dovaną - baltus drugelio sparnus. Juos paaiškinti buvo būdas - fėjų vaikai, štai kas buvo broliai. Retas atvejis, kad fėjai gimtų sūnūs, tačiau pasitaikantis, o tokie palikuoniai perklasifikuojami į žmones-peteliškes arba drugiažmogius. Fėjiška prigimtis skatino draugiškumą ir meilę aplinkiniams abiejų jaunuolių širdyje, tada prasidėjo fėjų medžioklė. Žmonės negailestingai naikino taikiąsias legendas, vienos tokios bangos paliestas mirė ir Edvardas. Vaikinas ilgai merdėjo ant Gilijano rankų, pervertas strėlės. Tą akimirką jaunuolio širdį užvaldė sielvartas ir keršto troškimas. Atlyginęs brolio žudikui tuo pačiu jis prarado baltus sparnus, gavo raudonus, kraujo spalvos draiskalus. Taip tai vis dar buvo sparnai, tačiau pasikeitus Gilijano jausenai, pasikeitė ir jo išvaizda. Legenda ėmė blaškytis naktimis, ilgais aštriais nagais draskyti vis naujas aukas, dieną jo gražų veidą dažnai iškreipdavo skausmas o sparnai būdavo paslėpti iki kitos nakties.
Dabar prabėgus tūkstančiui metų, kai liko vienas vienintelis toks visoje Žemėje, vaikinas pamažu atgauna žmogiškumo trupinius išbarstytus tą akimirką, kai prarado brolį... Pirmas pokyčių žingsnis buvo pakeistas vardas, tarsi mėginimas ištrinti tai kas bloga. Dieną net nepasakytum jį esant žiauriu monstru.CHOI SOO JIN ll ll Nimfa ll 20•365 ll Azija ll Vanduo ll Arden Cho
Tai mitinė būtybė, kuria senovėje tikėjo žmonės. Netoli vieno kaimelio, sklandė legenda, apie prie miško upės gyvenančią nuostabaus grožio jauną merginą. Daug jaunuolių vykdavo jos pamatyti, bet nei vienas negrįždavo - buvo sakoma, kad jaunoji mergelė suviliojusi vyrus, juos suvalgo, arba jog upę supa stiprūs magijos kerai ir mergelė užkerėta, ir visi mėginę prasibrauti - žūdavo. Iki dabar nei viena legenda nėra patvirtinta, o tiesą žino tik pati upės Nimfa.
Nimfa yra gan laisvo būdo, gaivi, žvali, į ją gerą žiūrėti. Graži ir atrodo lengva it pūkas, su šypsena veide, ir visad gera nuotaika bei nekaltu žvilgsniu. Tačiau niekas nežino, ką ji iš tiesų galvoj, ką reiškia jos žvilgsnis. Nimfa yra paslaptinga ir apsukri. Tarsi dvilypė asmenybė gyvena joje - kartais nuoširdžiai gera, o kartais ir bloga.VIOLET LOU SANDERS ll ll Undinė ll 20•1490 ll Australija ll Vanduo ll Clara Alonso
Po sirenos Poseidonas pamilo žmonių merginą, tada nusprendė, kad ji bus paskutinioji jo meilė. Moteris buvo labai graži, mažos salos karaliaus dukra. Jos mėlynos akys, panašios į jūrą sugavo Poseidoną, kaip tinklai žuvį. Jaunoji princesė atsakė į jūrų karaliaus meilę ir neilgai trukus gimė jų meilės vaisius - tuomet pavadinta Helena. Ji liko undine - pusiau žuvim, pusiau žmogum. Ne, uodegos ji nuolatos neturėjo, buvo visapusiškai panaši į žmogų tik gražesnė, paprastos žmogaus akys iškart galėjo pasakyti kad mergaitė ne itin žemiška. Netruko praeiti daug laiko, kad tėvai išsiaiškintų, vos mergaitei palietus vandenį jai išauga žuviška uodega. Vos paūgėjusi jaunoji princesė gavo teisę rinktis - likti sausumoje su motina, ar praleisti Poseidonui likusį laiką kartu su juo jūroje. Pamilęs žmogų jis pasirašė sau nuosprendį - pamažu pavirsti pačia jūra. Jaunoji Helena pasirinko tėvą ir ten praleido gausybę metų. Jos žemiškoji šeima tuo tarpu išmirė, pats Poseidonas taip pat išnyko, nežinodama kaip jaustis jaunoji undinė pasiliko jūroje. Ten ant akmens šukuodavo plaukus ir į klaikią pražūtį viliodavo laivus. Tiesa, jaunus vyrus ji gelbėjo, žudė tik senius ir nusikaltėlius. Jaunoji mergelė negali pakęsti ir kitų moteriškos lyties būtybių, vos gavusi progą jas naikina, kad tik kuo daugiau vyriškos lyties atstovų liktų jai.
Būdama jūroje sužinojo esanti pati paskutinioji jūrų karaliaus palikuonė, jos ausis pasiekė ir kita žinia - ji turinti netikrą brolį, jauną sireną, klaidžiojantį toje pačioje jūroje. Atvirkščiai nei jos netikras brolis, Emma nežudo žmonių kad išgyventų, tai veikiau apvalymas savo tikslams. Ji nevirsta pabaisa, aukas sunaikina balsu. Vardas Emma gimė iš brolio pavyzdžio, kai pasaulis sumodernėjo reikėjo naujos tapatybės.
Ironiška - undinė valdo vandenį, kaip elementą, tačiau jei ją paliečia ne jos pačios iškviestas vanduo, tuoj pat vietoj kojų atsiranda žuvies uodega, tačiau Emma labai nesijaudina dėl šos priežasties renkasi vietoves, kuriose nėra jūros ar kito druskingo vandens.ERIC FORREST ll ll Žmogus vilkas ll 23•550 ll Europa ll Žemė ll Joseph Morgan
Erikas gimė kilmingųjų šeimoje, nuo mažens buvo mokomas gerų manierų, puikiai pažino prabangą. Vaikinas nebuvo vienintelis vaikas, jis turėjo dar keturis brolius. Penketas, didikų šeimai keistas skaičius, tačiau jie jau ir taip buvo kitokia šeima. Motina mylėjo Eriką, tuo tarpu tėvas labiau mėgo visus likusius vaikus, o meilę Erikui parodydavo išskirtinėmis akimirkomis, tai nutikdavo itin retai. Vaikas buvo įsitikinęs, kad tokios nemeilės priežastis buvo jo nepanašumas nei į tėvą, nei į likusius brolius. Noras įtikti tėvui ir pajusti jo meilę, bent kartelį skatino jį dirbti sunkiau ir smarkiau, nei likusius šeimos narius. Valdyti kardą jis mokėsi paromis, šaudyti iš lanko ėjo net per lietų, tai jam padėjo pralenkti vyresniuosius brolelius, bet ar tėvas bent pasižiūrėjo į jo pusę? Tai Erikas slepia.
Kiek paūgėjęs savyje atrado ir kitokius talentus, jis puikiai valdė arfos stygas, jo motina su malonumu mokė savo sūnų skambinti instrumentu. Su Eriku groti pasiryžo ir Johanas, jauniausiasis iš vyro šeimos. Jaunesnysis brolis Erikui rodė didžiausią simpatiją, jie visur eidavo kartu. Kartu ėjo ir į mūšį, kuris Johanui buvo lemtingas. Per tą kovą jaunuolis žuvo, o Erikas nesugebėjo vaikio apginti. Sugniuždytas ir palaužtas jaunasis vyras parsivežė brolio kūną namo, tėvas pasiuto ir Johano žūties priežastimi įvardijo Eriką, ir jo negebėjimą kautis geriau nei priešas. Dar labiau suerzintas ir palaužtas vyras ramybės ieškoti pasuko į mišką. Pliaupiant klaikiai liūčiai jis slinko mišku apsvarstydamas tolimesnes gyvenimo perspektyvas, visos tos mintys pamažu virto pykčiu, kuris kažkaip sužadino jame tūnojusį žvėrį. Apimtas išgąsčio Erikas suprato virstąs vilku, nebebuvo kur trauktis jis tikrai pasikeitė. Susijaudinęs patraukė atgal namo, nė nesuvokdamas kaip tokia išvaizda suklaidins namiškius. Namų pasiekti jam nepavyko, pasijuto puolamas medžiotojų. Apimtas įsiūčio jis užpuolė augalotus vyrus ir išdraskė juos į skutelius. Viskas aptemo.
Kitą rytą atsibudo namuose, nakties kaip nebūta. Gyvenimas slinko, Erikas taikstėsi su tėvo pagieža ir liūdesiu užvaldžiusiu namus, iki lemtingos pilnaties. Tada namiškiai miegojo, o naujų pojūčių apimtas vaikinas privalėjo numalšinti alkį. Visas dvaras buvo sukeltas ant kojų, savo paties rankomis jis išskerdė pusė jo gyventojų. Savo brolį, tėvą ir keletą tarnų nužudė iškart. Ryte atsipeikėjęs nesuprato, kas čia nutiko. Susijaudinęs, apimtas sielvarto pamažu suprato naktį siautėjęs pats, suradęs motiną leisgyvę apsipylė ašaromis, klausė - kodėl aš? Kodėl taip padariau? Ji nusišypsojo, ir atsiprašė už visas suteiktas kančias. Švelniu delnu laikydama sūnaus skruostą papasakojo apie vyrą-vilką su kuriuo turėjo romaną, prasitarė Erikui, kad jis esantis jo sūnus. Apimtas stiprių emocijų nė nepajuto vėl virtęs pusiau vilku ir pribaigęs motiną. Nepatenkintas, sugniuždytas jis vėl pabudo savame kailyje. Į dvarą sugrįžo vyresnieji broliai, Erikas pranešė skaudžią žinią, tik pakeitė pasakojimą - sukūrė istoriją apie naktinį priešų puolimą. Neprisipažino pats pražudęs šeimą. Tuomet suprato turintis palikti tą nelaimingą vietą.
Nusprendęs siekti naujos pradžios pasikeitė pavardę, susirado keistą žmonių grupę garbinančią vilkus. Jį pribloškė nauja žinia - esą jis galintis valdytis, tik tam prireiks laiko; o svarbiausia jis buvo toks vienintelis, visi žmonės-vilkai netempdavo ilgiau nei dviejų pilnačių. Erikas ištempė žymiai daugiau. Besimokydamas valdyti save ir savo emocijas, savyje atrado naują gebėjimą - pasijuto turintis ryšį su augmenija, ir jį supančia žeme. Jis pasijuto esantis ne kažkokio prakeikto vilkžmogio sūnus, o žemės vaikas. Per daugybę metų įvaldęs savo gebėjimus, formos keitikas yra pasiryžęs užimti Olimpo kalną. Jo kraujas verda noru nužudyti Alexio, kad gautų trokštamą valdžią ir pripažinimą.
Erikas paliko žiaurus ir kerštingas, klaikiai pamilo gebėjimą valdyti aplinkinius ir aplinką. Tačiau viduje jis dar turi tą trapų, liūdną jaunuolį norintį prasiveržti ir sustabdyti tą pabaisą, kokia pats pavirto.ERICA PARKER ll ll Striga ll 27•??? ll Europa ll Žemė ll Willa Holland
Kada ir iš kur atsirado striga, niekas nežino. Manoma, kad jos kilmės vieta yra Romunija. Ten prasidėjo pirmosios keistos mirtys ir žinoma medžioklės. Žudiko niekada nebuvo įmanoma pagauti.
Žmonės ir netgi valdytojai, dažniausiai vaikai, susirgdavo ir tik po kurio laiko mirdavo. Kaltinamos buvo įvairios ligos, tačiau keistos aplinkybės vis tiek kėlė nerimą, jeigu šalia būdavo vandens valdytojas, jis sugebėdavo auką išgelbėti, jeigu ne toji mirdavo. Striga visada apsimesdavo žmogumi, kurį blogais darbais apkaltintum paskutinį. Tai būdavo, pats geriausias, teisingiausias miesto žmogus. Neretai padaras apsimesdavo gydytoju, iškart kviečiančiu juo pasitikėti. Metams bėgant striga keliavo iš šalies į šalį. Norėdama pritapti vis keisdavo vardus, kol apsistojo ties Erikos Miller tapatybe.
Striga yra ragana, kad išliktų jauna naktimis siurbia iš vaikų jėgas ir jaunystę. Tik sočiai maitindamasi ji parodo bjaurią išvaizdą, paprastai tik jėgų palaikymui siurbdama jėgas, atrodo taip kaip bet kuris kitas žmogus. Padaro tikrasis veidas tamsus, susisukęs ir susikraipęs, juodas apsiaustas, nuolatinis jos atributas, iš to apsiausto gobtuvo visuomet žiūri blausios akys.
Erika Parker, tik pasižiūrėkit į jos žavų veidelį, ar tokia sukeltų kokią nors abejonę? Ar bent akimirkai pasvarstytum jog ji ne vien draugiška ir žavi būtybė o dar ir šaltakraujiška žudikė? Taigi, nė akimirkos. Striga, savaime sukelia pasitikėjimą, atrodo niekuo neišskirianti, nuolatos visus gelbstinti asmenybė, bet tik neprieik prie jos paslapties! Ne tik tave bet ir visus kitus nudaigos.
Erikai labiausiai patinka vaikai, tačiau ji atsargi ir saugumo dėlei galabija paauglius ir jaunus žmones, vaikai - kaip delikatesas. Pusamžiai žmonės, tik krizės metu, jei nėra ko geresnio aplink, iš jų mažai naudos, per mažai suteikia gyvybinių jėgų. Mergina nuolatos keičia gyvenamą vietą, o dirba sesele arba mokytoja, nes taip lengviausia medžioti aukas, turėti tobulą alibi ir užsitikrinti, kad aukos jos neišduos. Jai patinka ne vien žudyti, bet ir atiminėti merginų grožį ir jaunystę, taip šalina savo konkurentes nuo vaikinų.
Strigos silpnybė - maitinimosi metas, tik tada ją gali pražudyti kaltinė geležis su ugnies prieskoniu. Štai todėl ugnies valdytojai buvo žinomi, kaip geriausi to padaro medžiotojai. Gaila tik tiek, kad jų Europoje tuo metu buvo vienetai ir daug vaikų neteko savo gyvybės, dėl strigų kaltės.HARU KEN ll ll Vėjo žmogus ll 16•??? ll Azija ll Oras ll Nam Joo Hyuk
Jauno paauglio veidą itin pamėgusi legenda yra vėjo žmogus. Kaip ir dievai Japonijoje, taip ir jis gimė iš didelio noro, tik štai ko gero panorėjusysis ne itin gerai viską apgalvojo - jaunuolis tikras žiaurumo įsikūnijimas. Šaltu veidu jis griauna ištisus kaimus pasitelkęs smarkią vėjo galią, jūroje skandina laivus vėl pasitelkęs valdomą vėją. Jis žudo ir nė nemirkteli, labiausiai jam patinka griauti.
Kur tik atsitinka nelaimė ten gali pamatyti stovintį jaunuolį, pramintą vėjo žmogum. Tačiau jis turi savo mažą nesveiką motyvą - taip elgdamasis siekia atrasti emocijas, kurių įvaldyti taip ir nepavyksta... Haru pavyksta pajausti neviltį, bet kol kas tik tiek, galbūt ateityje jis sugebės būti kitoks, nei jį įsivaizduoja visi jo bijantys.HECATE COLETUN ll ll Gorgonė ll 24•??? ll Europa ll Žemė ll Emma Roberts
Turbūt visi žino pasakojimą apie seseris gorgones ir jų žymiausiąją - Medūzą. Turbūt taip pat visi mano, kad jų jau nebėra. Iš dalies tai tiesa.
Medūza prieš pat tampant gorgone susilaukė su kitu niekam nežinomu vyru dukters. Apie ją niekas nežinojo, bet Medūzą ją mylėjo net ir patapusi pabaisa. Ji be galo norėjo, kad josios mergaitė netaptų tokia pati, bet, deja, mergaitę, pramintą Hecate, prakeiksmas pasivijo. Laimei jis nebuvo toks žiaurus kaip kitų gorgonių, bet visgi buvo. Cat galėjo bendraut su vyriškosios giminės atstovais, bet vos kažkam ją supykdžius arba nuliūdinus, iškart pasirodydavo jos tikrasis pavidalas ir vyrai suakmenėdavo, o moterys ne.
Medūzai mirus Hecate liko viena, nes seneliai jos nenorėjo prižiūrėt, todėl ją pasiėmė viena varginga pora iš gatvės. Bėgo laikas, bet Cat augo labai lėtai, net suėjus dešimčiai metų ji atrodė kaip trimetė. Užtat ji buvo labai protinga. Einant metams, dešimtmečiams, amžiams ją globojo vis kitos šeimos, kurios labai greitai keisdavosi, nes dar tuomet ji nemokėjo valdytis, todėl net dėl pačio mažiausio nieko ji supykdavo ir neretai kažkas nukentėdavo, o tada ją išmesdavo į gatvę. Stebuklas, kaip viduramžiais jos nesudegino. Paskutinė, gan turtinga pora ją paliko prie jūros, kur ją pasiėmė vikingai. Ten ją augino išties gražiai, bet nuo ankstesniųjų laikų Hecate vis dar nelabai pasitikėjo žmonėmis, tad buvo gan uždara, bet kartu ir šiek tiek pasipūtus. Galiausiai atėjus dvidešimt pirmam amžiui, ją įsivaikino viena šeima, kuri negalėjo susilaukt vaikų. Tuomet pagal viską ji buvo jau arti pilnametystės, todėl visiems sakė, kad jai septyniolika. Ta šeima Cat paaugino likusius metus, davė jai savo pavardę ir išleido ją į studijas bei aprūpino reikalingais dalykais.
Hecate yra pusiau žmogus, pusiau gorgonė, nes iš motinos paveldėtas prakeiksmas paveikė ją dalinai. Šiaip, kol niekas jos neerzina, nepykdo ar neliūdina - jokio pavojaus nėra, nors Cat bando išmokti persikeist kada ji to nori, nes pasitikėjimą žmonėmis ji jau senai prarado. Vis dėl to, iš šalies ji atrodo žinanti savo vertę, gal šiek tiek pasipūtusi, bet tikra dama, be to, dar ir turi gražų veidelį, todėl vyrus neretai ji traukia kaip bites prie medaus.DAMIEN SEA ll ll Sirena ll 20•1500 ll Australija ll Vanduo ll Logan Lerman
Būtina pabrėžti, kad Horacijus nėra tikrasis vaikino vardas, vos gimęs jis gavo - Sidabrinio perlo vardą, tai įprasta sirenų aplinkai, savo palikuonis vadinti jūros objektų vardais. Laikui bėgant, keičiantis kiekvienam šimtmečiui, likimas pats pareikalaudavo modernaus, žmogiško vardo; šiais laikais vaikinas vadina save Horacijumi Sea, jūros jis neketina išsižadėti net būdamas sausumoje ją nešiojasi su savimi pavardės pavidalu.
Turbūt išvydus legendos prigimtį kyla klausimas, kodėl Horacijus yra vyriškos lyties? Tai retas, tačiau tikras atvejis sirenų pasaulyje, ironija bet paskutinė žinoma sirena ir yra šis vaikinas. Kad vaikas gimė berniukas buvo nulemta tada, kai Poseidonas, jūrų dievas, pasirinko gražiausią iš sirenų, kaip vieną iš savo vaikų motinų. Tam tikra prasme galėtum vadinti jį ,,pusdieviu'', tačiau dieviškų galių jis nesinešioja yra tiesiog sirena. Patraukli išvaizda ir nuostabus balsas, jo dovanos. Dar niekada jam nebuvo lengviau prisivilioti aukas - šiais laikais kai moterys stojasi ir už laivo vairo jo pramoga tapo įdomesnė. Seniau jis į savo pinkles viliojo vyrus, pakeitęs balsą į moterišką.
Tikroji Horacijaus forma nėra tokia patraukli, jo skaisti oda pavirsta į mėlynus žvynus, akys susitraukia į siaurus plyšelius ir tampa sidabriškomis, na o ant rankų atsiranda ilgi stiprūs nagai, kuriais jis žudo aukas tam kad pats išgyventų.EMILY LEA MARLOWE ll ll Fėja ll 24•2000+ ll JAV ll Oras ll Danielle Campbell
Fėja yra miško ir gamtos sergėtoja. Ji egzistuoja itin ilgai, ir jos misija yra saugoti visą kas gyvą. Legendos apie ją sklando įvairiose vietose, mat ji vis persikelia kitur. Vienos tautos legendoje sakoma kad tai miško dvasia, kitos - jog tai jauna mergelė kurios rankos mostelėjimas galėjo priversti augti ir žaliuoti miškus, dar kitur - jog ši fėja ir yra motina gamta, ji yra tiesiog, visur. Iki dabar fėjos misija išlikusi ta pati - rūpintis gamta.
Anksčiau fėja buvo guvesnė ir žvalesnė - bėgant laikui, žmonėms naikinant gamtą ir statant miestus, buvo kartu naikinama ir ji. Ji tapo uždaresnė, tylesnė, ramesnė. Bet miške, pievoje, ar kur žalia - jos akys vėl žiba, žaižaruoja nauja gyvybė. Ji yra viena seniausių ir galingiausių legendų - itin gerbiama visų, laikoma išmintingiausia iš jų. Įsimaišiusi tarp žmonių ji atlieką tą pačią užduotį - saugo gamtą ir tai kas gyvena joje. Tačiau ilgainiui Emilijos gyvenimas miške pasidarė vis sunkesnis, todėl mergina suprato, kad viena ji nieko nepadarys, todėl nusprendė, kad būtų geriau keliauti į patį miestą ir taip užkirtinėti kelią.
DANIEL JOHN REWERA ll ll Puolęs Angelas ll 26•2500+ ll Europa ll Ugnis ll Chris Wood
Liuciferis kažkada buvo Arkangelu. Didingas, stiprus, doras, ir gerbiamas. Tačiau susigundęs puikybe, pasidavęs pavydui, nupuolė iš Dangaus į patį dugną, į Žemę, o krisdamas nusidegino sparnus ir iš baltų liko tik nušiurusios, apdegusios juodos plunksnos. Senieji raštiški šaltiniai teigia, jog jis tapo velniu, šėtonu. Iš dalies tai tiesa, mat anksčiau buvęs Dievo pasiuntinys, tapo Šėtono pasiuntiniu - Velniu žemėje.
Liuciferis yra žiaurus padaras, nuodėmingas, gundantis moteris, pasiduodantis geismui, ir visoms pasaulio blogybėms. Žudyti gali atmestina ranka, jam niekas nesuvirpės. Tačiau kartais jis kiek pasimetęs, kartais gailisi atsisakyto gyvenimo, bet tik iki kitos moters, iki kitos nuodėmės.KITSU FOX - HAN SUN HEE ll ll Gumiho ll 20-25•544 ll Azija ll Ugnis ll Lee Sunmi
Kadangi prieš pavirsdama Gumiho, ji tebuvo paprasta lapė tikro vardo taip ir neturėjo. Pasivadino Kitsu Fox, dėl žaidimo, juk Kitsu yra Kitsune žodžio dalis, jis japoniškai reiškia tą patį ką ir korėjietiškai Gumiho - Lapė. Ji taip tiria, kas pastebės jos gudrybę ir tikrą asmenybę, tiesa prie apsukresnių žmogelių ji renkasi Han Sun-Hee vardą.
Lapė yra gabi, valdo ne vien ugnies elementą, turi ir kitų talentų - gali skaityti pavienių asmenų mintis, tačiau tie asmenys būtinai turi sietis su ugnies elementu; žino vieną kitą visatos paslaptį, geba manipuliuoti vaizdu ir sapnais. Gumiho yra viena pavojingiausių legendų, su aukomis ji dar ir žaidžia. Jomis tampa jauni vaikinai, pasiduodantys jos pinklėms. Daugiausiai tvirtybės jai suteikia širdys ir kepenys.
Jaunoji lapė ne visada palieka žudikiška, jai smagu krėsti pokštus, o dar smagiau bendrauti su žmonėmis, kas kad paskui juos nužudys - svarbiausia linksmybės.LOKIS - PETER VON D'ARCERY ll ll Dievybė ll 25•??? ll Europa ll Oras ll Dylan O'Brien
Sena japonų legenda byloja - kiekvienas dievas gimsta iš žmonių noro ar troškimo, pagalbos šauksmo naujoje srityje; tai galima pritaikyti bet kokiai šaliai, šiuo atveju visai skandinavijos šalių grupei. Lokis, tikras padauža, nenuspėjamas, juokdarys ir dar tikras viesulas kur tik pasisuka. Jo žmogiška forma niekuo nesiskiria, nuo bet kurio įprasto žemės gyventojo, jis tiesiog mėgsta linksmintis ir dirbti su savo ,,veikėjais'', kaip kad šį kart pasirinkdamas prancūzaičio rolę. Jis šaiposi ir krečia piktus pokštus, nuolat sarkastiškai nutildo pašnekovus, o naktį... jis medžioja. Labiausiai jam patinka savo valdomu oru ir aplinkos manipuliacijomis šalinti oro valdytojus, jis vis tikrina savo sugebėjimų ribas stodamas akistaton su stipriausiais kariais. Kai nežaidžia su oro valdytojais, jis kaupia sau galią gaudydamas paprastus žmogelius. Vienintelė jo silpnybė Alexio ir jo žemės skydas, dar jis negali pakęsti Luandos, jie varo padaužą iš proto. Lokis nori juos nugalėti, tačiau jie atrodo vienintelė jėga gebanti jam priešintis.FLORENCE TATIA DEVENPORT ll ll Vampus, moteris puma ll 27•2000 ll Šiaurės Amerika ll Ugnis ll Lana Del Rey
Viena iš Šiaurės Amerikos indėnų genčių savo gretose turėjo jauną mergaitę, kuri pasimetė genčiai traukiantis į pietus. Lekianti letena, buvo jos žmogiškasis vardas, įgautas dėl jos meilės gyvūnams, ypač kačių giminės. Taip jau nutiko, kad mergaitė pasimetė Amazonės miško platybėse, ten pumų gauja ją užaugino, kaip vieną savų. Nors augo tarp gyvūnų, ji pasižymėjo aukštu intelektu, o viena iš vyriausių pumų mirdama susiliejo su merginos dvasia. Taip Lekianti letena įgavo naujus pojūčius, sugebėjo laipioti medžiais be pastangų, garsus girdėjo aiškiau nei bet kuris kitas žvėris, o jos tvirtas žvilgsnis sukaustydavo visus pasitaikiusius kelyje. Tyli žudikė, štai kas ji buvo. Nuklydusieji nuo genčių žmonės žūdavo nuo jos greitos rankos, moteris taip susivienijo su puma, kad naktį sugebėdavo pasiversti juoda didžiąja kate. Neilgai trukus pasklido įvairiausios istorijos apie džiunglėse siautėjantį žvėrį, štai taip Lekianti letena užsitarnavo sau aukų. Žmonės tikėjosi, kad aukodami vieni kitus išvengs moters katės rūstybės.
Amžiams bėgant gudrioji puma prisitaikė prie naujų sąlygų, išmoko žmonių kalbas ir pasirinko šiuolaikišką vardą. Ji tebeklaidžioja žudydama kelyje pasitaikiusius žmogelius, o ypač jai patinka karingi ugnies valdytojai. Moteris puma ypač mėgsta mūšio laukus, ne veltui indėnai ją laikė dar ir kovos simboliu.LUNA MAGERE - LUANA ll ll žmogus uola ll 26•455 ll Afrika ll Žemė ll Leigh Ann Pinnock
Pirmą kartą per tuos šimtmečius, kuriuos nugyveno, Luanas pasirinko moterišką pavidalą. Šiais laikais tai Luana, neįtikėtinai stipri mergina, jos kūnas - nesunaikinamas.
Kas galėjo pamanyti, kad viename iš Afrikos kaimelių gims toks stiprus vaikas. Ji valdo žemę, sugebėjo peržengti neįveikiamas amžių ribas, ir vis dar jaučiasi labai gerai. Vos atgimusi Luana sugebėjo iškelti mažus rąstus, paūgėjusi be jokių pastangų nešiojo suaugusiuosius, o visai suaugusi galėdavo ir tvirtus baobabus išversti su šaknimis. Paaiškėjo ne vien antžmogiškos jėgos gebėjimas, bet ir faktas jog jaunoji Luana yra nenužudoma, bent jau žmogiškais ginklais. Jos oda tvirta, kaip akmuo, peiliai ir kardai sulinksta, kaip dantų krapštukai vos ją palietę.
Mergina uola nėra pavojinga aplinkiniams, jei jie to patys neprisiprašo. Luna yra temperamentinga, emocijų šuorais primena ugnies valdytoją.SCARLETT CONSTANCE WELCH ll ll Baltoji moteris ll 25•300 ll JAV ll Oras ll Margot Robbie
Dienomis ji niekuo nesiskiria, nuo paprasto žmogaus, tačiau naktimis ji gali parodyti ir tikrąją savo formą...
Jeigu kas nors pasigilina į jos istoriją, atranda seną pasakojimą. Jame pasakojama jog Konstancija kadaise turėjo savo šeimą. Ji buvo rūpestinga mama, net ir tada pritrenkiančios išvaizdos moteris, turėjo vyrą kurį labai mylėjo. Tačiau vyras ją išdavė. Įskaudinta ir sugniuždyta, apimta įniršio ir keršto troškimo ji nuskandino savo vaikus. Supratusi ką padarė nusižudė pati. Dėl kažkokios priežasties ji negalėjo atrasti ramybės, moteris grįžo į gyvųjų pasaulį. Ją galima sutikti pakelėse, naktį ar vėlai vakare. Ji nuolat vilki baltai, o rūkas tampa jos palydovu. Pakelėse ji laukia vyrų išdavusių savo žmonas ar merginas, juos suvedžioja ir žiauriai nužudo. Nors grožis jos veide išliko, prieš žudydama ji parodo savo tikrąjį veidą.TONATIJUS - JAMES DARWIN ll ll dievybė ll 20•??? ll Pietų Amerika ll Ugnis ll Robbie Wadge
Nors tikrasis Tonatijaus amžius niekam nėra žinomas, o jis nuolatos keičia savo kūno išvaizdą amžiaus srityje - dažniausiai renkasi pasirodyti, kaip dvidešimtuosius gyvenimo metus einantis jaunuolis. Išvaizda, jis itin patrauklus akiai - neįprastos spalvos tonais padabinti plaukai, su salotiniais intarpais primenančiais saulės nušviestą gamtą, mėlynos akys primenančios vasaros dangų ir šviesi oda, ne todėl kad būtų tokio gymio - ji natūraliai tviska, tarsi pati saulė būtų nusileidusi į Žemę.
Jis amžinai jaunas, labai galingas vyras - kai pasiunta ir naudojasi savo galiomis pakeičia išvaizdą. Plaukai pabąla, skruostai nurausta, tarsi užsidega ugnimi o rankos tiesiog spindi galią. Verta paminėti, kad kuo daugiau aukų kraujo jis gaudavo, tuo galingesnis darydavosi. Kai barbarizmo laikai pasiekė pabaigą, jis buvo strigęs paskutiniame galios taške. Tonatijui dažniausiai aukojo kritusių karių kraują - taip elgdavosi Actekai, vieni seniausių planetos gyventojų. Baigusis Actekų laikui, o senoliams vis pasimirštant, Tonatijaus legenda taip pat grimzdo į užmarštį. Jaunajam kariui grėsė nežinia, pačiam teko ieškotis kraujo - jį traukdavo mūšio laukai, nors tasai galių neteikdavo, tik gyvastį palaikydavo. Ilgainiui jis suprato vis dar turintis tvirtą kūną, jis suprato - pats galintis gauti kraujo. Tvirta ranka žudo nelaimėlius, kokie tik papuola. Žudymo sensaciją pajutęs, tai daro net ir tada, kai tai nėra būtina gyvybei palaikyti! Jis... Šaltakraujis, turintis galybę galių ir keliaujantis per pasaulį paskui save sėdamas mirtį.
Jeigu esi doras, su Tonatijumi sutarti nėra sudėtinga. Na o žemėje, galima aptikti jo sąsajų su mirtingaisiais, kad ir pats Roy sėdėjęs Olimpo kalno viršūnėje. Verta dėmesio detalė ir ta, kad jį nuolatos lydi baltagalvis erelis - jo sėkmės simbolis, kadaise būdavęs jam skirtų šventyklų sargas. Nors erelis itin atsargus - jį regi ne visi.


Prie legendų kūrimo prisidėjusieji - Your Sensei, Daniel Hale, Mana Su Hee, Hecate Coletun.
His fingers slid across her lips, down the slope of her jaw to wrap around her throat, “There is a dark thing in you,” he whispered, “It brings out the monster in me”.
THE WORLD AROUND US IS BURNING BUT WE'RE SO COLD
Atgal į viršų Go down
 
Siūlomi personažai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Elements :: Pirmieji žingsniai prieš rpg :: First steps-